31 NUMARALI REKLAM ALANI
BESYO ya milli sporcu akını
banner339
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) bugün başlayan öğrenci seçmelerinde 960 aday arasında 42 milli sporcu yer alıyor.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Öğrenci Seçme Sınavları bugün başladı. Sınavlar sonunda başarılı bulunan 235 öğrencinin alınacağı ADÜ BESYO seçmelerine 204 bayan, 756 erkek olmak üzere 960 kişi müracaat etti. ADÜ BESYO’da eğitim hakkı kazanmak için müracaat eden adaylar arasında 42 milli sporcu da bulunuyor.

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampus alanı içinde ve spor salonunda yapılacak sınavlar kameralar tarafından kayıt altına alınıyor. Yüzlerce adayın ADÜ BESYO öğrencisi olabilmek için mücadele ettiği sınavın en objektif şekilde yapılması hedefleniyor.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Öğrenci Seçme Sınavları'nın ardından BESYO'da 2013-2014 eğitim öğretim yılında 235 öğrencinin kayıt hakkı kazanacağı ve asil kayıtların 9-11 Eylül 2013, yedek kayıtların ise 12-13 Eylül tarihlerinde gerçekleşeceği belirtildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner368

Aydın'ın Mobil Ketem Projesi Türkiye'ye Örnek...
Aydın’da 2 Aralık 2013 tarihinde hayata geçirilen Mobil KETEM Porjesi, tüm Türkiye’ye örnek oldu

Haberi Oku