31 NUMARALI REKLAM ALANI
Çerçioglu'Vatandaşımı namerde muhtaç etmem'
Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Germencik Belediye Başkanı Ahmet Yavaşoğlu, düzenlenen toplantıda Germencik’e bağlı 27 köyün muhtarı ile bir araya geldi.

Toplantı da 27 köy muhtarının istek ve taleplerini ayrı ayrı dinleyen Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Germencik’in sorunları için buradayım. Ben burada seçim çalışması yapmıyorum. Zaten sonuç belli, isteyen inanır, isteyen inanmaz. Yanımda bire bir sizlerin sorunları ile ilgilenecek müdürlerimi de getirdim. Aydın’da 4,5 yılda Belediye Hizmet Binasından, Otogara, alt ve üst yapıya kadar yaptıklarımız ortada. Bunlar zaten her seçilen Belediye Başkanı’nın yapması gereken sıradan görevler. Benim için en önemli olan ihtiyaç sahibi vatandaşımın yanında olabilmek. Aydın’da AYBA vasıtası ile 4,5 yıldır bunu yapıyoruz. Ben Belediye Başkanı olduğum müddetçe vatandaşımı namerde muhtaç etmem” İfadelerini kullandı.

ASFALT YOL MÜJDESİ

Aydın’ın büyükşehir statüsüne geçmesi ile birlikte Germencik Belediye Başkanı Ahmet Yavaşoğlu ile birlikte uyum içinde sorunları çözeceklerini vurgulayan Başkan Çerçioğlu, “ Bizim amacımız köylere hizmet. 10 gün sonra müdürlerimiz 27 köyümüzü sırayla ziyaret edecek. Buradan şimdiden söylüyorum, Nisan ayından sonra artık köy yollarımıza parke taşı döşemek filan yok. Medeniyet yoldan geçer, köy yollarımızı kaymak gibi asfalt yapacağız.” şeklinde konuştu.

Muhtarların köyleri için istedikleri cami tadilatı, park, oyun gurubu, konteynır, büz ve parke taşı gibi isteklerini not alan Çerçioğlu, müdürlere sorunların en kısa süre içinde çözülmesi için talimat verdi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner376

banner377

Aydın Barosu ‘Çarşı’ davasında
Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt’un da aralarında bulunduğu 100 avukat duruşmada hazır bulundu

Haberi Oku