31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kuşadası Hayvan Şenliği 1. Köpek Güzellik Yarışması sona erdi
Üç gün süren Kuşadası Hayvan Şenliği 1.Köpek Güzellik Yarışması küçük, orta ve büyük ırk kategorilerinde gerçekleştirildi. Yarışmanın son gününde büyük boy köpekler birinci olabilmek için kıyasıya yarışırken, ortaya da ilginç görüntüler çıktı. 73 köpeğin yarıştığı büyük boy kategorisinde jüri üyeleri en güzel köpeği seçerken oldukça zorlandı. Yarışma sonunda Çetin Gülseven'e ait kangal cinsi Meme isimli köpek birinci olarak, en güzel köpek seçildi. Atakan Baş'a ait İtalyan menşeli Napolitan Mastif cinsi
Zara isimli köpek ikinci, Bereket Petshop'a ait kangal cinsi Murat isimli köpek üçüncü oldu.
Yarışlarda orta boy kategorisinde birinciliği Canan Onay'ın devreizen sneutzer cinsi Askay isimli köpeği elde ederken, Ali Rıza Kıran'ın golden rotriver cinsi Efe isimli köpeği ikinci, Sezgin Ayhan'ın golden retriever cinsi Ares isimli köpeği üçüncü oldu.
Yarışmanın ilk gününde de küçük ırk kategorisi yarışlarında Yorkshire Terrier cinsi Jennifer isimli köpek Kokoş ünvanını kazanırken, Oya Aybay'ın Pug cinsi Taco isimli köpeği birinci oldu. Hasan Suat Zeytinoğlu'nun minyatur schotour cinsi Masu isimli köpeği ikinci ve Martina Popleman'ın Chihuahua cinsi Mojito isimli köpeği üçüncü oldu.
Bu arada, Kuşadası Belediyesi'ne ait Köpek Barınma Evi'nde bulunan Jack isimli Sibirya kurdu barınak özel ödülünü kazandı.
Üç gün süren yarışmanın ardından dereceye giren ve en güzel köpek seçilen yarışmacılara ödülleri jüri üyeleri tarafından verilirken, köpeklere ayrıca mama dağıtıldı.


İHA
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner375

banner376

banner377

"CHP, yolsuzluk arıyorsa Çerçioğlu'nun icraatlarına...
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 17-25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk operasyonunun birinci yılını unutturmamak...

Haberi Oku