Bütünşehir yasasının TBMM’de kabul edilmesinden sonra yıllarca il olmayı beklemiş, verilen sözleri umut edinmiş Nazilli’de Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a misafir olduk.

Mütevazi iyilik sever kişiliği ile tanınan Alıcık, makamında bizi ağırlarken Nazilli’nin ne kadar şanslı olduğunu düşündüm. Hastane müdürlüğü sırasında hemşerilerinin gönlünü kazanmayı bilen Alıcık,MHP’nin yıllardır hayalini kurduğu Nazilli Belediye Başkanlığını partisine kazandırmayı da bildi.

Kanımca uzun bir süre bu makamın sahibi olmaya da devam edecek.Aydın’ın en büyük ilçelerinden birisi olan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a Bütünşehir adaylığı için adınız geçiyor dediğimde,’’Ben Nazilli’ye hizmetlerimin düşüncesindeyim.Allah nasip ederse yine Partimden Nazilli Belediye Başkanı adayıyım’’dedi.

Yaptıkları hizmetleri anlatırken, şehir içinde faaliyet gösteren barların şehir dışına taşınması ve bir araya toplanması için gerçekleştirilen Barlar sitesi kaba inşaatı bitmiş ince işleri ile bitmeyi bekliyor.Aslında çok doğru bir yatırım.Haluk Başkanı dinlerken, Aydın’ın içindeki barlar için böyle bir projeyi neden yapmazlar diye de hayıflanıyorum.Aydın’ın Adnan Menderes Bulvarının ara sokaklarını nasıl kaybettiğimiz gözlerimin önüne geliyor.

Makam odasında masa’da uzun yaşam merkezi Nazilli’nin incirini ikram ediyor.Nazilli’nin parti farkı gözetmeksizin herkesin gönlünü kazanmayı başarmış.Genel seçimlerde AKP’ye oy veririm ama yerelde MHP’li Haluk Alıcık dışında kimseye oyum gitmez diyen Nazilli’li hiç de az değil.

Temellerini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile attıkları projelerin açılışlarını da Genel Başkanı ile yapmak istiyor. Bahçeliye karşı ayrı bir sevgi ve saygısı var.

Makam odası vatandaşlar ile dolu. Yanlış kendi içinden bir aday çıkarmadığı için kaybedilen Aydın Merkez Belediye Başkanlığında Alıcık gibi,bir MHP’li başkan olsaydı Aydın’da neler yapılmazdı neler diye bir kere daha iç geçiriyorum.

Bütünşehir Başkanlığında, kendi içinden ,mütevazi,başarılı,vizyonu olan bir aday ile Büyük şehri almak hayal olmazken,Nazilli’de Haluk Alıcık,Söke’de Yusuf Keremit,Kuşadası’nda Ahmet Vefik Alp ile MHP doğudan batıya bir çok ilçeyi alır Büyükşehir belediyesinin burçlarına da MHP’nin üç hilalli bayrağını dalgalandırır.

Yeter ki,inansınlar….

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yasin yıldırım 11 ay önce

kolay gelsin baskanım

banner376

banner377